Solidny laptop biznesowy od firmy Dell

Posted on

Poszukując notebooka, który cechuje się solidną jakością wykonania, a także wysoką wydajnością, powinniśmy zainteresować się propozycją marki Dell, a konkretnie modelem Latitude 5500.

15,6-calowy Dell Latitude 5500 dla biznesu

Ważący niecałe dwa kilogramy model Latitude 5500 posiada wytrzymałą obudowę wykonaną z plastiku. Jeśli szukamy laptopa, którego obudowa nie zbiera odcisków palców, to trafiliśmy idealnie. Omawiany model firmy Dell posiada obudowę o gładkiej powierzchni, która cechuje się brakiem efektu zbierania się na niej śladów palców.

Urządzenie zyskało także wygodną klawiaturę, której klawisze są duże i łatwo dostępne.

W przypadku wyboru wyświetlacza mamy kilka możliwości. Firma Dell przygotowała model Latitude 5500 dostępny z dotykowym wyświetlaczem 15,6-cala w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli oraz wersję bezdotykową. Na rynku znaleźć możemy również modele wyposażone w matrycę o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli.

Latitude 5500 – Specyfikacja

Biznesowy notebook Dell Latitude 5500 skierowany jest głównie do użytkowników, którzy wymagają aby ich urządzenie posiadało wydajny system, jednocześnie nie stawiając wygórowanych wymagań przed układem graficznym.

Jednostka odpowiedzialna za układ graficzny to Intel UHD Graphics 620 będący optymalnym rozwiązaniem dla urządzenia skierowanego raczej na pracę biurową, aniżeli na rozrywkę.

Latitude 5500 może natomiast pochwalić się procesorem. Urządzenie dostępnej jest w konfiguracji z układami Intel i3, i5 oraz i7 ósmej generacji.

Producent również oferuje opcjonalną możliwość nabycia laptopa wyposażonego w procesor graficzny AMD Radeon 540X.

Urządzenie firmy Dell to równiez doskonały wybór dla osób chcących korzystać z urządzenia poza biurem. Dell Latitude 5500 oferuje baterię o dużej pojemności, która zapewnia czas pracy dochodzący nawet do dwunastu godzin. Samą zaś baterię naładujemy w około dwie i pół godziny.

Education psd obraz autorstwa freepik - www.freepik.com